AQUA SANATURA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Oživení vody řízeným prouděním dle principů Viktora Schaubergera

Vaše zkušenosti - pitný režim

Vaše zkušenosti

"Více než půl roku máme doma namontovaný revitalizační přístroj na úpravu vody od firmy AQUASANATURA. Kromě běžné spotřeby v domácnosti, takto upravenou vodu používáme i k běžnému pití. Jsem po transplantaci ledviny, kde je pitný režim velmi důležitý. Užívání minerálních vod jsem nahradila revitalizovanou vodou z vodovodního kohoutku a mohu konstatovat, že laboratorní výsledky při kontrolách, které jsou pravidelně prováděny, mám stabilně zlepšené a v současné době na normálních hodnotách. Rozhodně bych doporučila tento přístroj všem ke zdravějšímu životu."

Jolana K., Karviná

Více »

POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Rádi Vám pomůžeme!

 

Můžete volat: 

+420 603 106 098

 

nebo psát:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Václav Černý

PITNÝ REŽIM

 

Zdravý život začíná pitím kvalitní vody

 

Pitný režimVoda je základní složkou lidského organismu, v němž zastává cca 2/3 z celkové tělesné hmotnosti. Hodnocení vody z hlediska jejího chemického složení či mikrobiologie NEDOSTAČUJE ke komplexnímu posouzení její kvality. Fyzikální, energeticko-strukturní kvalita vody je zcela neprávem opomíjena. 

Voda oživená technologií AQUA SANATURA® získává po fyzikální stránce energii a vitalitu, jež prostřednictvím pitného režimu přenáší do lidského organismu, kde zvýšenou měrou podporuje všechny procesy látkové výměny - procesy výživy i detoxikace organismu. Děje se tak formou pitného režimu čisté vody nebo přípravou nápojů či pokrmů s využitím revitalizované vody.

 

Jaké přínosy lze očekávat při dlouhodobém užívaní revitalizované vody?

  • Vyšší efektivitu metabolických pochodů a fyziologických reakcí v organismu
  • Detoxikaci, vnitřní pročištění organismu - důkladné pročištění organismu od přebytečných solí, biogenních konglomerátů a ostatních odpadních látek
  • Omezení alergických reakcí organismu
  • Vyšší stabilitu všech organických biopolymerů jako jsou DNA, proteiny,enzymy apod.
  • Významně efektivnější využití nenahraditelných látek z potravy, jako jsou vitamíny, minerální látky a stopové prvky - například účinnost vitamínů roste v řádu desítek procent
  • V souhrnu všech předchozích faktorů - dostatek síly a energie pro organismus ke zvládání každodenních povinností

Pitnou vodu lze samozřejmě upravit jak v domácnostech, tak také ve firmách pro pitný režim zaměstnanců, ve zdravotnických zařízeních, veřejných budovách, apod.

Pitný režimPitný režim

Vzorem kvalitní pitné vody je pro nás zdravý přírodní pramen či studánka. Kvalitní vodovodní či studniční voda určená k pití by pak měla mít kromě fyzikální, energeticko-strukturní kvality, též vyvážené chemické složení, neutrální až spíše zásadité pH a také dostatek hydrogenuhličitanů, jež jsou, více jak pH samotné vody, důležité pro udržení stabilního pH vnitřního prostředí organismu (mají pufrační – nárazníkový efekt, tj. schopnost absorbovat případnou kyselost bez větších změn v pH orgasnismu).  

Pitný režimČasto k nám dochází dotazy ohledně škodlivosti té či oné látky, jež může být ve vodě užívané k pití obsažena, ať již v množství vyhláškou povoleném nebo již překročeném. Opakovaně sledujeme snahy mnoha lidí zajistit pro sebe a své blízké co nejkvalitnější vodu, což je přirozené a plně pochopitelné, ale žel se tak často děje s neznalostí hlubších souvislostí a v konečném důsledku i přes velké úsilí není dosaženo vytčeného cíle. Mnohé dnes v praxi užívané metody chemické či fyzikální úpravy vody (např. na principu reversní osmózy, iontovýměny za účelem změkčení vody, odstranění dusičnanů, apod., UV záření, magnetické ovlivnění atd.) nesou žel v sobě menší či větší vedlejší negativní dopady do struktury vody, které jsou povětšinou i pro odbornou veřejnost věcí málo známou a tím i v praxi opomíjenou, respektive nezohledňovanou. Z tohoto důvodu považujeme za důležité v každém jednotlivém případě individuálně vyhodnocovat všechny dostupné informace a, nejen s ohledem na vyhlášku o pitné vodě, ale také s přihlédnutím k dalším důležitým faktorům, zodpovědně hledat ta nejlepší možná řešení, s prvořadým zřetelem na prospěch a užitek pro spotřebitele a jeho zdraví.

 

 

Pitný režim