Účinek revitalizace

AQUA SANATURA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Oživení vody řízeným prouděním dle principů Viktora Schaubergera

POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Rádi Vám pomůžeme!

 

Můžete volat: 

+420 603 106 098

 

nebo psát:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Václav Černý

REFERENCE FIRMY

Výrobky AQUA SANATURA® pracují dnes již v mnohých oblastech lidské činnosti.

V privátní sféře jsou to především domácnosti, rodinné a bytové domy.

V oblasti veřejné služby se jedná především o zdravotnická a školská zařízení různé úrovně, o zařízení s péčí o tělo (a duši), jako jsou kupříkladu kadeřnictví či rehabilitace. Z dalších významných aplikací jmenujme bazény různých druhů, velikostí a určení. Mnohdy jsou tyto služby nabízeny společně pod jednou střechou - hotely a penziony s wellness programem.

V průmyslové sféře umíme být přínosem zejména při výrobě kvalitních nápojů, potravin, potravinových doplňků, kosmetiky a léčivých přípravků, jakož i pro zabezpečení pitného režimu zaměstnanců a návštěvníků firem.

 PITNÁ STUDÁNKA V LÉKÁRNĚ BAŤOV OTROKOVICE

V lékárně Baťov v Otrokovicích jsme vybudovali pitnou studánku s revitalizovanou vodou. 
Věříme, že oživená, čerstvá osvěžující voda může být pro příchozí návštěvníky lékárny vynikajícím občerstvením i lékem.

Děkujeme nadšení a podpoře majitelů lékárny.

Pitná studanka lekarna

Pitna studanka lekarna

Pitná studanka lekarna Pitná studanka lekarna

V této studánce je použito revitalizační zařízení AQE-H038 2. generace a trojstupňová filtrace. 

PITNÁ STUDÁNKA NA DĚTSKÉ KLINICE FN OLOMOUC

Na Dětské klinice - hemato-onkologickém oddělení 21B a JIHP Fakultní nemocnice Olomouc je od prosince 2015 v provozu nová pitná studánka s revitalizovanou vodou pro děti, jejich rodiče, návštěvníky i personál.

Pitná studanka detska Pitná studanka detska

V této studánce je použito revitalizační zařízení AQE-H038 2. generace. 

Děkujeme za spolupráci Občanskému sdružení Šance Olomouc -www.sancecz.org, pracovníkům FN Olomouc, výtvarnému týmu Drahomíry Nevřivové - www.tipart.cz, firmě AM Rella koupelny - www.amkoupelny.cz/ a za srdečnou vstřícnost a podporu zdravotních sester oddělení 21B.

PITNÁ STUDÁNKA NA ODDĚLENÍ ŠESTINEDĚLÍ V PORODNICI FN OLOMOUC

Na Oddělení šestinedělí porodnice FN Olomouc jsme vybudovali pitnou studánku. Maminky, sestry, lékaři i návštěvy se nyní na důstojném místě mohou občerstvit čerstvou vodou, revitalizovanou technologií AQUA SANATURA.

Pitná studanka Pitná studanka

V této studánce je použito revitalizační zařízení AQE-H038 2. generace. 

Studánku se podařilo vybudovat díky finančnímu daru manželů Urbánkových, nadšení a ochotě zdravotních sester, dobrovolné práci firmy AM RELLA KOUPELNY www.amkoupelny.cz, která zabezpečila dodávku jednotlivých dílů a montáž. Stavební práce zabezpečili pracovníci FN. AQUA SANATURA věnovala darem skleněné džbány pro maminky a podíl své práce. Vzhled studánky navrhl Jirka Kuběna. 

Srdečně všem děkujeme 

Jak se taková studánka rodí si můžete prohlédnout zde > Fotostory

Pivovar Malenovice

Pivovar Malenovice

Pivovar Malenovice využívá ke zkvalitnění varní vody technologii AQUASANATURA®.

www.zlinskysvec.cz

 

Pivovar Trubadur

PIVOVAR TRUBADÚR

Malý rodinný minipivovar Trubadúr v Troubelicích na Olomoucku vyrábí pivo z vody revitalizované zařízením AQUA SANATURA.

www.pivo-trubadur.cz

 

Hotel Rustical***

HOTEL RUSTIKAL

Hotel Rustikal *** je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy. Hotel využívá k přípravě studených i teplých nápojů a pokrmů vodu revitalizovanou technologií AQUA SANATURA®.

www.hotel-rustikal.cz

Fontánka pro FNOL

FONTÁNKA PRO KARDIOCHIRURGII FAKULTNÍ NEMOCNICE OLOMOUC

Díky zájmu ze strany lékařů Kardiochirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci se ve spolupráci s firmou AQUASANATURA podařilo uskutečnit projekt „Pitná fontánka pro kardiochirurgii“, díky němuž je nyní k dispozici pro personál, pacienty i návštěvníky oddělení kvalitní pitná vody upravená revitalizační technologií AQUASANATURA®.

www.fnol.cz

FNOL

Grafta Consuling s.r.o.

GRAFTA CONSULTING s.r.o.

Grafta Consulting s.r.o. působí na tuzemském i zahraničním trhu, s cílem poskytnout klientům komplexní dodávky výstupů polygrafického průmyslu včetně služeb grafických a reklamních. Společnost používá při výrobě exkluzivních reklamních nápojů vodu upravenou technologií AQUA SANATURA®.

www.graftaco.com
napoje.grafta.eu

LEVAL s.r.o.

LEVAL s.r.o.

Nosným programem firmy Leval s.r.o. jsou dodávky komponentů pro opláštění objektů od vybraných výrobců z Německa, Belgie, Švýcarska, Francie, Nizozemska, Rakouska a Polska.
Firma zastupuje přední světové výrobce ocelových trapézových profilů a příbuzných ocelových výrobků.

Revitalizační technologie slouží k úpravě vody pro pitný režim návštěvníků a zaměstnanců v sídle společnosti.

www.leval.cz

ORLING s.r.o.

ORLING s.r.o.

Pečuje o naše klouby již 20 let. Zabývá se vývojem a výrobou kolagenních arthronutraceutik určených k výživě, regeneraci a ochraně kloubů a pohybového aparátu lidí a zvířat, konkrétně koní, psů a koček. Hlavní účinnou látkou jsou kolagenní peptidy v kombinaci s chondroitin a glukosamin sulfátem, MSM, Boswellií Serratou, antioxidanty, vitamíny, minerály a bylinnými extrakty. Účinnost přípravků je ověřována klinickými studiemi.

Společnost ORLING s.r.o. používá ve svých produktech vodu revitalizovanou technologií AQUA SANATURA®.

www.orling.cz

ECOCOAL s.r.o.

ECOCOAL s.r.o.

Projektování a výstavba staveb pro ochranu životního prostředí.
Uplatňování enviromentálních technologií při odstraňování staré ekologické zátěže.

www.ecocoal.cz

SB SOUND s.r.o.

SB SOUND s.r.o.

Společnost SB sound s.r.o. se zabývá prodejem profesionální techniky a technickým zajištěním kulturních akcí.
Zaměřuje se na prodej profesionální techniky nejvyšší třídy audiosystému německé značky d&b Audiotechnik.

www.sbsound.cz

ENERGY GROUP, a.s.

ENERGY GROUP, a.s.

Výrobce a distributor přírodních produktů z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, biorezonance.

www.energy.sk/cz/

1. HILARION s.r.o.

1.HILARION s.r.o.

ReferenceSoukromá chirurgická ambulatní praxe 1.Hilarion s.r.o., Detva, Slovenská republika - chirurgické vyšetření při akutních i chronických obtížích, ošetření úrazů, zlomenin a popálenin u dospělých i dětí, první pomoc při akutních bolestech břicha a při náhlých příhodách břišních, převazy a ambulantní péče o rány a poúrazové stavy, punkce kloubu a aplikace léčiv do nitra kloubu, předoperační a pooperační péče o pacienta.

VHH THERMONT s.r.o.

VHH THERMONT s.r.o.

Společnost VHH THERMONT, s.r.o. realizuje stavební činnost, rekonstrukce, přestavby domů, izolace a zateplování fasád a objektů. Revitalizace panelových domů a výstavba rodinných a bytových domů.

Revitalizační technologie úpravy vody AQUA SANATURA® slouží k úpravě pitné vody v provozovně společnosti.

www.vhh.cz

ENERGY CENTRUM Olomouc

ENERGY CENTRUM Olomouc

Energy centrum Olomouc je regionálním centrem pro prodej regeneračních přípravků společnosti Energy Group, a.s. Energy centrum Olomouc zároveň pořádá a umožňuje množství sebepoznávacích, vzdělávacích, terapeutických a relaxačních aktivit, zaměřených na rozvoj osobnosti.

Revitalizační technologie slouží k úpravě vody pro pitný režim návštěvníků a zaměstnanců Energycentra Olomouc.

www.energycentrum.cz/

Alois Dallmayr Automaten

Alois Dallmayr Automaten – Service s.r.o.

Společnost Dallmayr zaujímá významný podíl na evropském trhu se špičkovou kávou. Úspěch společnosti Dallmayr spočívá ve vysoké náročnosti na kvalitu. Základem je výběr vynikajících druhů surové kávy z nejlepších pěstitelských zemí. Roku 1962 vzniká firma Dallmayr Automaten – Service a o necelých třicet let později jsou umístěny první kávové automaty ve střední a východní Evropě.

V roce 2001 vstoupil Dallmayr na český trh, kde v návaznosti na německou tradici dbá především na kvalitu veškerých svých služeb, a to jak v oblasti gastronomie, tak i v samoobslužném vendingu. Exkluzivní kávu Dallmayr dodává i do kanceláří.

www.kava-servis.cz

Ing. Libor Pekař, zemědělský podnikatel

Ing. Libor Pekař, zemědělský podnikatel, Všemina

V rámci živočišné výroby jsou ovce zvláště v zimním období napájeny vodou revitalizovanou technologií AQUASANATURA®.

Moravské květy s.r.o.

Moravské květy s.r.o.

Výroba a distribuce pomocných přírodních produktů z kategorie potravinových doplňků, vyrobených z květů rostlin vyskytujících se na území Moravy a Slovenska.

Jmenuji se Petr Soldán a jsem výrobcem Moravských Květů, tedy energetických výtažků z rostlin. Po dlouhou dobu jsme k výrobě používali vodu Rajec, která měla dostatečnou kapacitu pro příjem energií. Po té co jsem si pořídil jednotku AQUA SANATURA, nemusím již pro jejich výrobu vodu Rajec kupovat, neboť voda upravená tímto zařízením má kapacitu vyšší. Tedy schopnost přijímat dodatečné informace je lepší a stabilnější. A nejenom to, při koupeli v takové vodě je daleko patrnější očistný potenciál přidružených aurických poruch, které během dne nastanou.
Proto mohu revitalizaci vody vřele doporučit každému, kdo touží po očistné lázni, neboť tato úprava nemá v současné době konkurenci. Výrobcům přeji mnoho úspěchů. Petr Soldán, Kostelec na Hané.

www.moravskekvety.cz/

Pekařství Třebětice

Pekařství Třebětice

Tradiční rodinná pekárna se zaměřením na na pečení žitného chleba.
Pečivo je vyráběno podle klasické osvědčené receptury s velkým důrazem na kvalitu výrobků.

Reference z Pekařství Třebětice

www.pekarstvi-trebetice.cz

Školka Berkana

Školka Berkana

Soukromá mateřská škola waldorfského typu pro děti ve věku od 1 roku do 6 let. Školka se nachází v příjemném prostředí rodinného domu se zahradou. Lokalita Praha.

Missiva, spol. s r.o.

Missiva, spol. s r.o.

Výroba a prodej ekologicky šetrných čisticích a úklidových prostředků Celestína, Medium, pracího programu PERMON, kosmetiky, gelů s bylinnými výtažky Sněhurka, Goliáš a doplňků stravy Fytotonic, Vitatonic.

www.missiva.cz

 

ÚSMEV s.r.o. MUDr. Marek Monošík

Provozování stomatologických ambulancí.

Komplexní péče o chrup.

Cvičení maminek s dětmi.

Prodejna zdravé výživy.

Sirupy Radmila Červinková Říkovice

Sirupy Radmila Červinková Říkovice

Výroba zdravotních bylinkových a ovocných sirupů s využitím technologie AQUA SANATURA

sirupy-caje.webnode.cz/

Lékárna BAŤOV Otrokovice

Lékárna BAŤOV Otrokovice

Dodavatel produktů klasické i alternativní medicíny.
Alopatika, homeopatika, bylinné čaje a tinktury, Bachovy esence s možností konzultace výběru, Energy produkty, potravinové doplňky, zdravotní výrobky a pomůcky.

Lékárna Baťov, s.r.o., Erbenova 990, 765 02 Otrokovice, Telefon: +420 577 925 063
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kadeřnictví Blanka Dopitová

Kadeřnictví Blanka Dopitová, Skrbeň

Použití ošetřené vody zkvalitňuje úpravu, barvení i celkovou péči o vlasy a jejich účes.
Reference z kadeřnictví

Zdravá výživa - Vegetariánská jídelna Holešov

Zdravá výživa -Vegetariánská jídelna Holešov

Připravuje chutná a zdravá jídla, čerstvé obložené housky, zdravé zákusky, celozrnné pečivo nebo si vyberete z pestré nabídky salátů.
Denně nabídka k výběru z pěti vegetariánských hotových jídel a jedno jídlo „masové“.

www.vegoska.cz

Penzion Milka Turčianske Teplice

Penzion Milka Turčianske Teplice

Penzion Milka nabízí pohodlné ubytování s příjemnou rodinnou atmosférou.
Je situovaný přímo v centru lázeňského města Turčianske Teplice.

www.penzion-milka.sk